Příprava
-
V mixéru mixujte kešu ořechy a kokosový olej. Přidejte 40 ml medu, čajovou lžičku Kurkumy a dvě čajové lžičky Koření na koláče a keksy a umixujte do hladké hmoty.
-
Z oříškové hmoty vytvarujte kuličky a umístěte na cca půl hodiny do ledničky. Poté ve vodní lázni rozpusťte čokoládu a kuličky v obalte v čokoládě a kurkumě.
Za recept děkujeme sluneční Jitce a Žandě, které vedou workshop Rok se SONNENTOREM a připravují zde inspirativní lahůdky, které potěší každé kulinářské srdce.